Penziony - Vysočina

 

Penzion u Poličky na Vysočině

 
Penzion u Poličky na Vysočině - pohled zvenkuPenzion u Poličky na Vysočině - pokoj
Penzion u Poličky na Vysočině - čtyřlůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - čtyřlůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - čtyřlůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - dvoulůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - dvoulůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - třílůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - třílůžkový pokojPenzion u Poličky na Vysočině - apartmánPenzion u Poličky na Vysočině - apartmánPenzion u Poličky na Vysočině - apartmánPenzion u Poličky na Vysočině - dětský koutekPenzion u Poličky na Vysočině - kuchyňPenzion u Poličky na Vysočině - kuchyňPenzion u Poličky na Vysočině - kuchyňPenzion u Poličky na Vysočině - jídelnaPenzion u Poličky na Vysočině - jídelnaPenzion u Poličky na Vysočině - společenská místnost se samoobslužným baremPenzion u Poličky na Vysočině - společenská místnost se samoobslužným baremPenzion u Poličky na Vysočině - sociální zařízeníPenzion u Poličky na Vysočině - krytý bazénPenzion u Poličky na Vysočině - stolní tenisPenzion u Poličky na Vysočině - vstupPenzion u Poličky na Vysočině - venkovní posezeníPenzion u Poličky na Vysočině - vstupPenzion u Poličky na Vysočině - dětské hřištěPenzion u Poličky na Vysočině - trampolínaPenzion u Poličky na Vysočině - pohled zvenkuPenzion u Poličky na Vysočině - venkovní posezeníPenzion u Poličky na Vysočině - kuželkyPenzion u Poličky na Vysočině - volejbalové hřištěPenzion u Poličky na Vysočině - zahradaPenzion u Poličky na Vysočině - zahradaPenzion u Poličky na Vysočině - letecký pohledPenzion u Poličky na Vysočině - letecký pohledPenzion u Poličky na Vysočině - penzion v zimě
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion u Poličky na Vysočině - kód sv01

 

pronájem celého penzionu pro 20 osob bez stravy

7.000 Kč/penzion/noc

lůžko se snídaní/dospělí

650 Kč/noc

lůžko se snídaní/děti 3 – 10 let

430 Kč/noc

děti do 3 let

zdarma


V ceně je již zahrnuto využívání krytého bazénu, tenisového kurtu, stolního tenisu a travnatého hřiště.
Na místě se hradí rekreační poplatek (6 Kč/osoba) a poplatek za psa (100 Kč/den).

V mimosezoně a v zimním období pouze pro skupiny (nelze jednotlivci), v období od 29.6. – 31.8. pouze týdenní pobyty.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Penziony Vysočina - Penzion u Poličky na Vysočině a další ubytování v ČR vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz